OSMANGAZİ BOSE OKULLARARASINDA 5.SI...

Tarih: 28.02.2018

OSMANGAZİ İlçesi BOSE Okul Etkinlikleri kapsamında yapılan okullar arası satranç turnuvasında UMUT EMRE İBİŞ 5.sınıflar arasında ŞAMPİYON oldu. Sporcumuzu tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz.

OSMANGAZİ OKULLARARASINDA 6.SINIF 1...

Tarih: 28.02.2018

OSMANGAZİ İlçesi BOSE Okul Etkinlikleri kapsamında yapılan okullar arası satranç turnuvasında ARDA BITIL 6.sınıflar arasında ŞAMPİYON oldu. Sporcumuzu tebrik ediyoruz. Başarılarının devamını diliyoruz. 


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Sn. Ali...

Tarih: 22.02.2018

20 Şubat 2018 Tarihinde Bursa Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda Türkiye Şampiyonu Milli Sporcularımızı ve ailelerini kabul eden Sn Alinur AKTAŞ sporcularımıza küçük armağanlar vererek kendilerini tebrik etti. Spora ve sporcuya her zaman destek olan Sn Alinur AKTAŞ sporcularımızın daha büyük başarılara imza atmasını temenni ederek belediye olarak destek olacaklarını ifade etti....

ARDA CANKURT Takımıyla Bursa Şampiy...

Tarih: 09.02.2018

2017-2018 Bursa Okulsporları Bursa Minikler Şampiyonu olan Emirkoop İlköğretim okulu öğrencisi olan Arda Cankurt masasında yedi maçta yedi galibiyet ile takımını şampiyonluğa taşımayı başardı. Takımını ve öğrencimiz Arda Cankurt'u tebrik ediyoruz. 


OLAY GAZETESİ SPORCULARIMIZI MANŞET...

Tarih: 06.02.2018

Antalya Kemer'de düzenlenen 2018 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında Piyon Satranç Akademisi yeni bir destan yazdı.  Bursa tarinde aynı kategoride iki derece alan rakipleri kupadan mahrum bırakan bir başarı olmamıştır.  HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR.... BAŞARIMIZIN SIRRI KAFİLEDE 7 SPORCU OLMASIDIR. Derece için giden sporcuların yanına te...

ÖMER ÇETİN ÇAN'DA DÜZENLENEN TURNUV...

Tarih: 02.02.2018

Çan Belediyesi tarafından düzenlenen 6. satranç turnuvasında Ömer Çetin 3. oldu.Sporcumuzu tebrik ediyoruz.Başarılarının devamını dileriz.


Haberleri Filtrele

ONLINE SATRANÇ EĞİTİMİ
SATRANCIN FAYDALARI VİDEOLAR
AILE YORUMLARI
SPORCULARIMIZ ve BAŞARILARIMIZ

Resim Galerisi